Pondelok 1.8.

"B"+U19: MŠK Žilina - Spartak Trnava B 4:2 (1:0)

Streda 3.8.

U15: Horná Nitra U17 - MŠK Žilina 8:0 (2:0)

Slavomír Konečný, tréner MŠK Žilina U15: "Proti fyzicky vyspelému a kvalitnému súperovi sme odohrali vežmi dobrý prvý polčas. V druhej časti sme už nedokázali drža so súperom krok a inkasovali sme veža gólov."

U14: Horná Nitra U16 - MŠK Žilina 0:7 (0:4) Góly MŠK: Oravec 2, Kopasek, Haluška, Šeroň, Kubasak, Satina

Hralo sa 11 proti 11, 2 x 40 minút.

Sobota 6.8.

"B"+U19: Banská Bystrica - MŠK Žilina

U19: Olomouc - MŠK Žilina 2:1 (0:0) Gól MŠK: Boženík

Zostava MŠK: Petrᚠ- Majdan, Kopas (29. Kočiš), Moško (46. Vasiljevič), Košál - Chríbik, Ďuriš (50. Múdry), Knižka - Petrák (46. Mlynár), Boženík, Sluka (37. Rokyčák)

U17: MŠK Žilina - Al Nasr 3:1 (2:0) Góly MŠK: Hundák 2, Suža

U16: MŠK Žilina - Al Nasr 5:0 (2:0) Góly MŠK: Holáň, Kurica, Ďurana, Bernát, vlastný gól

U11: AS Trenčín - MŠK Žilina 7:4 (4:2) Góly MŠK: Fiflík, Hriňa, Kvasňovský, vlastný

Inter Bratislava - MŠK Žilina 3:6 (2:3) Góly MŠK: Jakubík 2, Čelko, Adamica, Bela, Filo

MŠK Žilina - MFK Ružomberok 2:0 Góly MŠK: Kadura, Bistiak

Naši mladí šošoni obsadili konečné 9. miesto. Hralo sa 7+1, 2 x 15 minút.

TURNAJ U12 (Petržalka)

Sobota:

MŠK Žilina - Petržalka 2:0 Góly MŠK: Janciga, Mĺkvik

MŠK Žilina - Dunajská Streda 1:1 Gól MŠK: Beňadik

MŠK Žilina - Trenčín 2:1 Góly MŠK: Knapec, Straka

MŠK Žilina -Trnava 3:0 Góly MŠK: Mičuta, Beňadik, Maroš

Naši mladí šošoni obsadili na turnaji 1. miesto. Najlepším strelcom turnaja sa stal Marek Beňadik. Hralo sa 1x 25 minút, systémom 7+1 brankár.