streda 19. 8. 2020 od 17:00
Štadión MŠK Žilina
3:3(2:2)
MŠK Žilina - AS Trenčín
Góly: 3. Šnajder, 43. Vaľovčin, 56. Gomola - 8. Tomík, 15. Gaži, 74. Farkašovský
ŽK: 26. Leitner, 33. Trabalík, 78. Urgela, 80. Luka - 86. Farkašovský, 90. Ďurec
Diváci: 100
Rozhodca: Herdel - Jekkel, Tůma
ZOSTAVY
MŠK Žilina
Bobok - Tandara, Leitner (C), Luka, Kukuč (65. Bombík) - Oravec, Gomola, Šnajder (77. Urgela) - Vaľovčin, Jambor, Trabalík (65. Kopásek)

AS Trenčín
Kukučka - Mazanovský, Šebeň, Bryndziar (90. Macháčik) , Farkašovský, Tomík (77. Ďurec), Tučný, Demitra, Gaži, Biricz (C) (86. Žákech), Hollý
Zápasové menu

Zverenci trénera Ivana Beláka odohrali proti Trenčínu svižný duel bohatý na góly a otočky. Do vedenia sa dostali šošoni, no AS rýchlo strhol výhodu na svoju stranu. "Devätnástke" vyšla pasáž hry na prelome polčasov, čo vyústilo do ďalšej otočky. Žilinčania však tesný náskok neudržali a nakoniec s Trenčínom remizovali 3:3.

HLASY PO ZÁPASE
Ivan Belák, tréner MŠK Žilina U19
"Dnes sa hral veľmi dobrý mládežnícky zápas, hra mala veľmi dobré tempo. Trochu sme doplatili na chyby, ktoré sa v zápase vyskytnú, súper ich na našu škodu potrestal. Druhý polčas bol v našej réžii, lenže sme sa presadili iba raz gólovo. Chalani to dnes odmakali, zaslúžili si vyhrať, ale, žiaľ, nepodarilo sa to. V ďalších zápasoch sa musíme vyvyrovať chýb a byť efektívnejší v zakončení."