”B” | V treťom prípraváku tretia výhra, tentokrát 4:0 proti Vítkoviciam
4:0(1:0)
MŠK Žilina - MFK Vítkovice
Góly: Mojžiš 2, Bille, Jakubík
Teplan (46. Belaník) - M. Oravec, Mráz, Ndjeungoue - Anang (46. Capko), Šnajder, Gidi, Owusu - Kudlička, Bille, Jakubík (46. Mojžiš)

Ešte pred zimnou prestávkou naplno rezerva Šošonov zarezáva aj v prípravných zápasoch. A treba povedať, že zatiaľ viac ako úspešne. Po výhre v Dubnici a utorkovom víťazstve proti poľskej Wisle Plock prišlo ďalšie s Vítkovicami. V úvode sme začali pomalšie a po polčas viedli o gól. Po zmene strán sme však pretavili našu prevahu do ďalších troch presných zásahov, a zaslúžene tak zvíťazili 4:0.

Vladimír Veselý, tréner MŠK Žilina B
"Teší ma, že sme sa strelecky presadili po pekných kombinačných akciách a zaslúžene zvíťazili."