Góly: 14., 18. a 69. Kmeť, 28. Korenčík, 85. Baleja
ZOSTAVY
FC Tatran Prešov
Blaško - Repaský, Terpák (C), Hudák, Bochnovič, Kollár (79. Peterčák), Šefčík, Straka, Stuhlák (46. Sepeši), Griger (89. Debnár), Sedlák

MŠK Žilina
Marek - Pavlík (C), Meško, M. Bortoli - Pališčák, Stručka, Rajnoha (46. Smák), Korenčík (62. Koščalík) - Kováčik (66. Roháč), Tichý, Kmeť (77. Baleja)
Zápasové menu

Ideálny vstup do súťaže mladších dorastencov zaznamenali mladí Šošoni. Obhajcovia titulu od začiatku stretnutia proti nováčikovi ligy z Prešova diktovali tempo i menili skóre na ukazovateli. Napokon to proti Koňarom bola presvedčivá výhra 5:0, na ktorej sa podieľal hetrikom Dominik Kmeť.

HLASY PO ZÁPASE
Slavomír Konečný, tréner MŠK Žilina U17
"Do dnešného zápasu sme išli dobre nastavení. Úvod sa hral vo vysokom tempe, ktoré postupne opadlo. My sme si vypracovali šance, ktoré sme premenili a do polčasu viedli o tri góly. V druhom polčase sme mali takisto hernú prevahu, z čoho sme strelili ešte dva góly a zaslúžene zvíťazili. Verím, že dnešný výkon aj výsledok budú pre nás motiváciou do ďalšieho obdobia."