U17 | FC Spartak Trnava - MŠK Žilina 3:1 (1:1)
Góly: 42. Ležák, 89. Trello, 90. Duchovič - 19. Korenčík
ŽK: 61. Bukovský, 68. Daniel - 90. M. Bortoli, 90. Marek
Diváci: 100
Rozhodca: Hádek - Bányi, Turba
FC Spartak Trnava
Húska - Velický, Daniel, Pristach, Bohmer, Farkaš (C), Ležák (78. Konopka), Trello (89. Krajči), Turanský (78. Duchovič), Bukovský, Priecel (65. Kubovič)

Marek - Mišiak, Pavlík (C), Meško - Korenčík (80. Koščalík), Stručka, Smák (65. Roháč), M. Bortoli - Baleja, Rajnoha (74. Tichý), Kmeť (46. Kubala)

V Malom Ríme sme si to rozdali so Spartakom v priamom súboji tímov na čele tabuľky. A bol to veľmi smolný duel pre Šošonov, čo dokumentoval samotný záver stretnutia. Po góle Korenčíka sme šli do vedenia, ale domáci pred prestávkou vyrovnali. V druhom polčase sme nehrali ideálne, zahodili šance a súper udrel na samom konci. Gólmi z 89. a 90. minúty rozhodol o našej prehre 1:3.

Slavomír Konečný, tréner MŠK Žilina U17
"Dnešný zápas bol skôr bojovný a taktický ako futbalový. V prvom polčase sme išli do vedenia po peknej akcii, ale ešte do polčasu sme inkasovali. Druhý polčas sme sa nekoncentrovali na hru a neboli sme tak dominantní, ako by sme chceli. Vytrestalo nás to v závere, keď sme inkasovali po tečovanej strele a z priameho kopu."