Fanzóna

Diskusné fórum

Téma: Kairat-MSK

ak to niekoho zaujima,priamy prenos je na live tv, bez komentara. Po prvom polcase 1:0, MsK nepremenila trestny kop.

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Otazka: hraci ktori hrali na jesen su o nieco starsi. Mozu pokracovat hrat za Zilinu napriek tomu, ze su starsi, alebo budu musiet byt nahradeni mladsimi?

Môžu hrať aj na jar,berie sa dátum narodenia na začiatku súťaže.

Tak to je dobra sprava, Miso.

gratulacia Smajlík

24.11.2021, 18:41
Neviem či si pán novinár ten článok po sebe aj prečítal ale niektoré vety sú slušne povedané napísané nenovinársky.

"Bombou z diaľky skúšal šťastie Adrián Kaprálik, strela mu ale nesadla."
- Ak to bola bomba, tak mu nemohla nesadnúť...možno autor myslel že netrafil bránu.

A toto je už hotový nezmysel:
" Hostia v strede ihriska často prerušovali našu snahu nedovoleným spôsobom."
- Ak sa nemýlim, tak my sme boli hostia...

Ďalšie maličkosti:
"Za jasným vyrovnaním bežal v v 39. minúte po prešprintovaní dvoch hráčov Adrián Kaprálik, posledný z protihráčov ho evidentne stiahol, no rozhodca čistú červenú kartu z vrecka nevytiahol, dokonca ani nezapískal tlaku z konca polčasu sa pískal v 44. minúte pokutový kop na Henryho Adda, loptu si postavil Timo Jambor, no bohužiaľ, opečiatkoval iba tyč domácej svätyne."
- ...bežal v v 39. minúte...
- ...dokonca ani nezapískal tlaku z konca polčasu sa pískal v 44 minúte...
- A nazývať futbalovú bránku svätyňou to je tak nefutbalový výraz až sa to zle číta.

24.11.2021, 20:35
"A k futbalu by niečo nebolo?" Smajlík Smajlík Smajlík

25.11.2021, 09:18
Vieš, ja som ešte nikdy nič o futbale nenapísal, tak mám obavy či by som to zvládol Smajlík Smajlík Smajlík

Nemyslim, ze to pisal novinar, skor niekto na palube toho lietajuceho koberca. Smajlík

Gratulujem a som nadseny, ze toto druzstvo bude hrat aj na jar. Definitivne si to zasluzia a Belko? Ten ma pred sebou velku buducnost ako aj mnoho dalsi z tohto timu. GRATULUJEM!

24.11.2021, 17:29
Gratulujem a teším sa z postupu. Kto ale videl tento zápas
musí súhlasiť, že je až neuveriteľné, koľko čistých šancí sme
v ňom dokázali zahodiť vrátane penalty. Chvalabohu to ale
nakoniec dopadlo dobre.

24.11.2021, 14:47
Tiež gratulujem, pri väčšom šťastí v zakončení by sme sa vyhli aj penaltám a minimálne remizovali aj dnes. Celkovo určite zaslúžený postup našich mladíkov. Smajlík

Gratulácia chalani Smajlík

24.11.2021, 12:22
Belko , paráda!!! Gratulujem!

Ja tiež gratulujem perfektne zvládnuté penalty. Ale zbytočná dráma - doma sme im mali naložiť 6:1 a chalani by namiesto nervaku išli na príjemný výlet.

24.11.2021, 12:07
1:0, celkovo 3:3 a 3:0 na jedenástky - POSTUP )!
Gratulujem!

24.11.2021, 12:06
Gratulácia, škoda nepremenených šancí v domácom zápase, mohlo to byť hladšie a bez nervov, ale postup je veľký úspech, paráda

Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.