Fanzóna

Diskusné fórum

Téma: Bečko v Bardejove vyhralo, ale ...

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Mňa naopak v prvom polčase zaujal aj Vahan s Gonom, snaha Kurminowského a pod. Zápas pripomínal kopirák z áčka. Prvý polčas bu-bu-bum a góly - druhý na nepoznanie. Čím to je? Vahana by som osobne už skúšal v áčku.

Súhlasím,že Vahan by si zaslúžil nejaké štarty už aj za A Team. Chapem ,že sa dáva po dlhodobom zranení dohromady ,ale už pomaly nastáva čas ,aby naplnil potenciál s ktorým tu prišiel.

Pripomínalo to zápas s Trenčínom. Súper dobre kombinoval a hlavne v prvom polčase nás zatváral v obrane. Niektoré riešenia boli zbrklé ale iné zasa dosť futbalové, napríklad rozohrávka pri presingu bez odkopávania. Góly naozaj krásne ukázalo sa že treba ísť do lopty a je jedno či je tam hráč alebo nie. Nagyova chyba... Nespravil oveľa skúsenejší Deza to iste v lige minuli rok? Pár chýb je proste zautomatizovani pohyb na vlastného hráča ktorého tam predpokladám.

Pozeral som zápas na Futbalnet.tv a všimol som si, že mladíci absolútne si nevšímajú, čo sa na ihrisku deje. Mali sprvoti kopec šťastia, pretože o gól sme si koledovali. Vyšli nám 2-3 protiútoky a dali sme 2 góly. O chvíľu však neuveriteľná minela hráča Nagya, ktorý posielal loptu dozadu rovno na hráča domácich, ktorý tutovku neodmietol. No a potom sme už prestali smerom dopredu existovať. V žávere nás podržalo brvno Petrášovej brány.V priebehu zápasu som napočítal aspoň 6 možnosti, kedy sme mohli prejsť na slabo hrajúcu obranu súpera,avšak nepresné zbrklé prihrávky tomu vždy zabránili byť úspešnými. Tá naša obrana je naozaj deravá ako ementálsky sýr. TReba si uvedomiť, že šťastie je vrtkavé. Ktoma zaujal bol Jakub Paur, ktorý preukázal, že sipo získaní kondície zaslúži dres A-čka. Tá nahrávka Kurminovskému lobom cez stred obrany bola úchvatná.Len tak ďalej Jakub.

16.08.2019, 23:27
Vystihol si to.
V tomto zápase viazla defenzívna súčinnosť celej zálohy a obrany a bolo to badateľné najmä posledných 20-25 min., kde takmer neexistovalo dostupovanie ku hráčom a tým pádom súper bačoval v našom obrannom priestore a vytváral si jednu šancu za druhou.
Nemôžem si pomôcť ale ten trojstoperový systém pri tlaku súpera je neúčinný, ani jeden stopér nemá hráča, všetci bránia priestorovo a preto súper pohodlne manévruje s loptou v blízkom okolí našej šestnástky a dokonca aj v nej.
Už lepšie to vyzeralo, keď sme mali loptu, chalani sú na ich vek dostatočne sebavedomí a neboja sa hrať aj keď sú pod tlakom. Samozrejme ako píšeš niektoré veci riešili chalani dosť zbrklo a často krát aj nepresne, no ale dôležité je, že sa pokúšajú o rýchle kombinácie a hlavne sa to snažia robiť v pohybe.
Tri body sú dobré !

Som tu staronový, takže prepáč, že som úvodný príspevok úplne dobre nezvládol. sorry

Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.