24.08.2019
Zápas MK ilina - FK Senica
I. LMD - U17,
sobota 24. 8. 2019 od 11:00
tadión MK ilina
sobota 24. 8. 2019 od 11:00
tadión MK ilina
2:1(1:0)
MK ilina - FK Senica
Góly: 12. a 62. Jambor - 79. Kudla
Diváci: 100
Rozhodca: eriava - Bryndziar, Foltán
Diváci: 100
Rozhodca: eriava - Bryndziar, Foltán
ZOSTAVY
MK ilina
úrek - Oravec (C), Luka, Jao (65. Kubasák), Kopásek - Urgela, Rusko (46. Bombík), najder (82. Húava) - Kaňuch (65. Jakubík), Jambor, Dubec (46. Bechný)
FK Senica
Opalek - Srnec, Bofúrka, Prelec (78. Koprna), Bryndza, Halabrín (46. Bogdalík), Hanáček (65. Čmarada), Osvald, Czikora (78. Mach), Kudla (C), Dibusz
úrek - Oravec (C), Luka, Jao (65. Kubasák), Kopásek - Urgela, Rusko (46. Bombík), najder (82. Húava) - Kaňuch (65. Jakubík), Jambor, Dubec (46. Bechný)
FK Senica
Opalek - Srnec, Bofúrka, Prelec (78. Koprna), Bryndza, Halabrín (46. Bogdalík), Hanáček (65. Čmarada), Osvald, Czikora (78. Mach), Kudla (C), Dibusz
HLASY PO ZÁPASE
Slavomír Konečný, tréner MK ilina U17
"Bol to zápas slunej úrovne, v ktorom sme boli herne lepí a súper bol vežmi nebezpečný z protiútokov. Celkovo si myslím, e sme zvíazili zaslúene, ale vyskytli sa úseky, kde sme hrali zbytočne komplikovane. Chalanov chcem pochváli za prístup."
I. LMD - U17,
sobota 24. 8. 2019 od 11:00
tadión MK ilina
sobota 24. 8. 2019 od 11:00
tadión MK ilina
2:1(1:0)
MK ilina - FK Senica
Góly: 12. a 62. Jambor - 79. Kudla
Diváci: 100
Rozhodca: eriava - Bryndziar, Foltán
Diváci: 100
Rozhodca: eriava - Bryndziar, Foltán
ZOSTAVY
MK ilina
úrek - Oravec (C), Luka, Jao (65. Kubasák), Kopásek - Urgela, Rusko (46. Bombík), najder (82. Húava) - Kaňuch (65. Jakubík), Jambor, Dubec (46. Bechný)
FK Senica
Opalek - Srnec, Bofúrka, Prelec (78. Koprna), Bryndza, Halabrín (46. Bogdalík), Hanáček (65. Čmarada), Osvald, Czikora (78. Mach), Kudla (C), Dibusz
úrek - Oravec (C), Luka, Jao (65. Kubasák), Kopásek - Urgela, Rusko (46. Bombík), najder (82. Húava) - Kaňuch (65. Jakubík), Jambor, Dubec (46. Bechný)
FK Senica
Opalek - Srnec, Bofúrka, Prelec (78. Koprna), Bryndza, Halabrín (46. Bogdalík), Hanáček (65. Čmarada), Osvald, Czikora (78. Mach), Kudla (C), Dibusz